Gülben Ergen Panda Şarkısının Klip Çekimlerine Başladı

Gülben Ergen Panda Şarkısının Klip Çekimlerine Başladı
Gülben Ergen Panda Şarkısının Klip Çekimlerine Başladı
1.33 (26.67%) 3 Oy

Gülben ergen DMC etiketi ile 10. Albümü olan kalbimi koydum adlı albümünü piyasaya çıkarmıştır. Ergen 4 yıllık uzun bir aradan sonra Seyhan müzikten ayrıldıktan sonra DMC etiketi ile ilk albümü çıkardı. 14 şarkının yer aldığı albümünde aranjeleri taşkın Sabah’a aittir. Albümünde Mustafa sandal, Altan çetin, bora duran, Ercan saatçi, metin Özülkü, eda Özülkü, Oğuzhan koç, Volga Tamöz, ayla çelik, Emina sandal, Özdemir Erdoğan gibi ünlü bestekâr ve sanatçıların besteleri yer almaktadır. Ergenin bora duran ile düet yaptığı albümün adı taşıyan kalbimi koydum adlı şarkısı İtunes Türkiye listesinde 1. Sıraya yükselmiştir. 6. Video klipi olan sözleri ve müziği Altan çetin ait panda şarkısına çekmeye başladı.

Gülben Ergen Kimdir

Gülben ergen 25 ağustos 1972 de mazhar ve Gülser ergenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul eren köyde dünyaya gözlerini açmıştır. İlkokuldan sonra Kadıköy kız lisesinde ortaöğrenimine başlayan ergen liseyi Kadıköy ticaret meslek lisesinde tamamladı.

Ergen lise 2. Sınıfta katıldığı sinema yarışmasında 2. Seçildi. Bu sayede tanınan bir yüz haline gelen ergen liseyi bitirdikten sonra mankenlik yapmaya başladı. Konservatuar eğitimi alalamasına rağmen aldığı özel eğitimler ile bu eksiğini kapatmıştır. Kenan kalay ile birlikte başrolünü üstlendiği denizyıldızı isimli film ile sinema hayatına atılmıştır.

Sonrasında aydan Şener’le iki kız kardeş filminde başrolleri ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Ardından 90 ‘lı yıllarda İbrahim Tatlıses ile Fırat, ardından marziye ve dadı dizileri oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu ispatlamıştır. Bunun yanı sıra çıkardığı albümleri ile de sanatçılık hayatına devam etmektedir. Yılmaz Erdoğan’ın kardeşi olan Anadolu ateşi gibi organizasyonların sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan ile hayatını birleştirmiş 20047 yılında atlas isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Daha sonra 2009 tarihinde ares ve güney isimli iki erkek ikiz bebek dünyaya getiren güzel sanatçı 2012 yılında Mustafa Erdoğan’dan ayrıldı. 2014 yılında Erhan çelik ile hayatını birleştiren ergen İzmir in şirince köyünde düğün yaptı.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*